Jaká firma na vás podala exekuci?

Pokud si již nevzpomínáte, jaká společnost vás dostala do exekuce, stačí vzít jakýkoliv exekuční příkaz či usnesení o nařízení exekuce a pročíst první odstavec. Společnost, která na vás dala exekuci, je zde označována jako oprávněný nebo oprávněná.

Mnoho protiprávních exekucí vedou např. společnosti ESSOX, Home Credit (AB 4 B.V., AB 5 B.V., PPF B2 B.V., PPF B1 B.V.), CETELEM (BNP Paribas Personal Finance), Komerční banka, PROFI CREDIT Czech, Profidebt (Intrum Justitia Czech), Finpomoc a mnoho dalších. .

V některých případech se může stát, že na vás exekuci podala úplně jiná společnost, než od které jste si původně vzali půjčku. I v takovém případě vám můžeme pomoci, ale budeme potřebovat vidět i vaši původní smlouvu o půjčce či úvěru.

Na těchto praktických ukázkách můžete nalézt místa, kde je nejčastěji uvedeno jméno firmy (oprávněný), která na vás podala exekuci.

Příklad č. 1: Home Credit

Home credit

Příklad č. 2: CETELEM

Cetelem

Příklad č. 3: PROFI CREDIT Czech

Profi Credit

Příklad č. 4: PPF B2 B.V. (původně Home Credit)

PPF B2 B.V.

Pozor! Exekutor je pouhým vykonavatelem exekuce, takže jeho jméno či jméno exekutorského úřadu nám k vyhodnocení bohužel nestačí.

Máte někde na vašem exekučním příkazu slovo „rozhodce“ nebo „rozhodčí nález“?

Tato informace je pro vyhodnocení vaší exekuce velice důležitá, protože dokážeme zastavovat pouze exekuce, které byly nařízeny na základě rozhodčího nálezu..

Vše potřebné většinou naleznete hned v prvním odstavci na jakémkoliv exekučním příkazu či usnesení o nařízení exekuce, jak ukazují následující příklady.

Kde najít nález Kde najít nález

Pokud si nejste jisti, na základě čeho byla vaše exekuce nařízena, pošlete nám fotku či sken vašeho exekučního příkazu na náš email info@exekutormasmulu.cz a my vaši exekuci vyhodnotíme za vás.