[email protected]

+420 605 960 787

 JAK NA EXEKUCI OD PROFI CREDITU?

Také Profi Credit ve svých smlouvách používal neplatné rozhodčí doložky, díky kterým bylo nařízeno velké množství protiprávních exekucí. Abychom mohli určit, zda je možné exekuci zastavit, potřebujeme vidět alespoň jeden exekuční příkaz a původní smlouvu s Profi Creditem. Pokud tyto podklady nemáte, nevadí! Máme pro vás řešení, o kterém se dočtete dále v tomto článku.

Jak zjistit, zda lze exekuci od Profi Creditu zastavit?

  1. Mám exekuční příkaz i původní smlouvu s Profi Creditem. V takovém případě nám na email [email protected] zašlete fotku či sken těchto dokumentů (osobní údaje můžete zakrýt). My je vyhodnotíme a obratem vám dáme vědět, zda je možné vaši exekuci zastavit.
  2. Mám jen exekuční příkaz. V takovém případě se ještě pokuste vyhledat smlouvu. Pokud ji nemůžete nalézt, nevadí! Udělejte fotku či sken exekučního příkazu (osobní údaje můžete zakrýt) a odešlete nám ho na [email protected] My ho vyhodnotíme a pošleme vám další instrukce.
  3. Nemám k exekuci žádné podklady. V takovém případě je nutné získat alespoň jeden exekuční příkaz či usnesení o nařízení exekuce. Návod, jak ho získat, naleznete v článku Co můžu dělat, když k exekuci nemám žádné podklady. Jakmile tento dokument získáte, udělejte jeho fotku či sken (osobní údaje můžete zakrýt) a odešlete nám ho na [email protected] My ho vyhodnotíme a pošleme vám další instrukce.

V úvodu ale píšete, že je nutné mít i původní smlouvu s Profi Creditem. Já ji ale nemám!

Ani ztráta smlouvy není neřešitelný problém, neboť pokud byla exekuce nařízena na základě rozhodčího nálezu (Co je to rozhodčí nález?), musí být smlouva uložena v rozhodčím spise. Vzhledem k tomu, že pro smlouvu se musí zajet na okresní soud v místě sídla rozhodce, což může být pro mnoho lidí daleko, rozhodli jsme se vám i s tímto pomoci. V intervalu 1 – 2 měsíců tam vyšleme našeho odborníka, aby smlouvy s Profi Creditem hromadně nafotil. Tím vám ušetříme nejen čas, ale i peníze.

A co tím mohu získat?

  1. Je možné, že smlouva obsahovala neplatnou rozhodčí doložku. V takovém případě zde existuje vysoká šance, že tuto exekuci bude možné zastavit (Co znamená zastavení exekuce?)
  2. Některé smlouvy od Profi Creditu měly tak vysoké úroky a pokuty, že byly až za hranou zákona. Takové smlouvy tak mohou být prohlášeny za neplatné.

Pokud máte k zastavování exekucí jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na [email protected]