Vaše příběhy

Společně s našimi klienty bojujeme proti protiprávním exekucím.

Paní Jarmila a PROFI CREDIT

Paní Jarmila se dostal do finančních potíží a půjčila si u společnosti PROFI CREDIT. Po čase přišla o práci a nebyla schopna splácet. Paní Jarmila se tak dostala do exekuce, kde její dluh astronomicky narostl.

Výsledek

Exekuci jsme paní Jarmile úspěšně zastavili. Exekutor pak paní Jarmile musel vrátit neuvěřitelných 100 tisíc korun.

Zjisti více

Pan Martin a Intrum

Pan Martin si půjčil od společnosti GE Money Bank. V průběhu let byl ale jeho dluh prodán společnosti Intrum Czech. Ta nechala pana Martina podepsat dohodu o uznání dluhu s rozhodčí smlouvou. Rozhodce pak vydal rozhodčí nález a na pana Martina byla nařízena exekuce.

Výsledek

Exekuci jsme panu Martinovi úspěšně zastavili. Zároveň soud nařídil, že exekutor musí panu Martinovi vrátit téměř 33 tisíc korun.

Zjisti více

Pan Jiří a mafie

Obchodní společník pana Jiřího udělal velké dluhy, které ale musel platit i pan Jiří. Aby mohl všechno splácet, odjel pan Jiří pracovat do Anglie. Po návratu v ČR na něj ale čekalo 8 exekucí.

Výsledek

Panu Jiřímu jsme úspěšně zastavili tři exekuce, čímž došlo k výraznému snížení dluhu, Nyní je pan Jiří v oddlužení a za pár let bude úplně bez dluhů. Více v reportáži.

Zjisti více

Paní Kateřina a BNP Paribas

Paní Kateřina si půjčila od společnosti Cetelem (později BNP Paribas). Paní Kateřina se dostala do problémů se splácením, a protože měla ve smlouvě rozhodčí doložku, vydal rozhodce rozhodčí nález a byla na ni nařízena eekuce.

Výsledek

Exekuci jsme paní Kateřině úspěšně zastavili. Po vyzvání pak exekutor musel vrátit téměř 30 tisíc korun.

Zjisti více

Pan Mirek a Komerční banka

Pan Mirek si půjčil od Komerční banky. Kvůli složité životní situaci měl problémy se splácením. Komerční banka měla ve smlouvě rozhodčí doložku, takže dala případ rozhodci, ten vydal rozhodčí nález a byla nařízena exekuce.

Výsledek

Exekuci jsme panu Mirkovi zastavili a exekutor musel nakonec panu Mirkovi vrátit více než 25 tisíc korun.

Zjisti více