Vaše příběhy

Společně s našimi klienty bojujeme proti protiprávním exekucím.

Pan Jiří

Obchodní společník pana Jiřího udělal velké dluhy, které ale musel platit i pan Jiří. Aby mohl všechno splácet, odjel pan Jiří pracovat do Anglie. Po návratu v ČR na něj ale čekalo 8 exekucí.

Výsledek

Panu Jiřímu jsme úspěšně zastavili tři exekuce, čímž došlo k výraznému snížení dluhu, Nyní je pan Jiří v oddlužení a za pár let bude úplně bez dluhů. Více v reportáži.

Zjisti více

Paní Kateřina a exekuce od ESSOXu

Společnost Essox vedla proti paní Kateřině protiprávní exekuci, kterou jsme jí nejen zastavili (bod I.), ale zároveň bylo nařízeno, aby jí exekutor vrátil téměř 9 000 Kč (bod IV.). Oprávněný (Essox) musel nejen zaplatit advokáta paní Kateřiny...

Výsledek

Paní Kateřině jsme její protiprávní exekuci úspěšně zastavili. Exekutor navíc musel vrátit všechny peníze, které vymohl na svoji odměnu. Paní Kateřina tak získala 22 000 Kč.

Zjisti více

Pan Karel a PROFI CREDIT

Pan Karel se dostal do finančních potíží a půjčil si u společnosti PROFI CREDIT. Po čase přišel o práci a nebyl schopný splácet. Pan Karel se tak dostal do exekuce, kde jeho dluh astronomicky narostl.

Výsledek

Exekuci jsme panu Karlovi úspěšně zastavili. Exekutor pak panu Karlovi musel vrátit neuvěřitelných 100 tisíc korun.

Zjisti více

Paní Jitka

Paní Jitka měla exekuci od společnosti PROFI CREDIT. Tato exekuce byla protiprávní, protože byla nařízena na základě neplatného rozhodčího nálezu. Exekuci paní Jitky jsme úspěšně zastavili. Náklady na zastavení této protiprávní exekuce musel zaplatit PROFI CREDIT.

Zjisti více

Pan Jaroslav

Pan Jaroslav měl exekuci od Komerční banky v celkové výši přesahující 381 000 Kč. Panu Jaroslavovi jsme exekuci zastavili (bod I.) a navíc bylo nařízeno, aby katastrální úřad smazal jakékoliv poznámky...

Zjisti více

Pan Zdeněk

Pan Zdeněk se na nás obrátil s exekucí od společnosti Intrum Justitia. Tuto exekuci se podařilo zastavit a zároveň soud přikázal společnosti Intrum Justitia, ať zaplatí advokáta pana Zdeňka, který mu se zastavením exekuce pomohl.

Zjisti více