Pan Jiří

Obchodní společník pana Jiřího udělal velké dluhy, které ale musel platit i pan Jiří. Aby mohl všechno splácet, odjel pan Jiří pracovat do Anglie. Po návratu v ČR na něj ale čekalo 8 exekucí.

Paní Kateřina a exekuce od ESSOXu

Společnost Essox vedla proti paní Kateřině protiprávní exekuci, kterou jsme jí nejen zastavili (bod I.), ale zároveň bylo nařízeno, aby jí exekutor vrátil téměř 9 000 Kč (bod IV.). Oprávněný (Essox) musel nejen zaplatit advokáta paní Kateřiny...

Paní Jarmila a PROFI CREDIT

Paní Jarmila se dostal do finančních potíží a půjčila si u společnosti PROFI CREDIT. Po čase přišla o práci a nebyla schopna splácet. Paní Jarmila se tak dostala do exekuce, kde její dluh astronomicky narostl.

 Paní Jitka

Paní Jitka

Paní Jitka měla exekuci od společnosti PROFI CREDIT. Tato exekuce byla protiprávní, protože byla nařízena na základě neplatného rozhodčího nálezu. Exekuci paní Jitky jsme úspěšně zastavili. Náklady na zastavení této protiprávní exekuce musel zaplatit PROFI CREDIT.

 Pan Jaroslav

Pan Jaroslav

Pan Jaroslav měl exekuci od Komerční banky v celkové výši přesahující 381 000 Kč. Panu Jaroslavovi jsme exekuci zastavili (bod I.) a navíc bylo nařízeno, aby katastrální úřad smazal jakékoliv poznámky...

Pan Zdeněk

Pan Zdeněk se na nás obrátil s exekucí od společnosti Intrum Justitia. Tuto exekuci se podařilo zastavit a zároveň soud přikázal společnosti Intrum Justitia, ať zaplatí advokáta pana Zdeňka, který mu se zastavením exekuce pomohl.