[email protected]

+420 605 960 787

Paní Jarmila a PROFI CREDIT

Paní Jarmila se dostal do finančních potíží a půjčila si u společnosti PROFI CREDIT. Po čase přišla o práci a nebyla schopna splácet. Paní Jarmila se tak dostala do exekuce, kde její dluh astronomicky narostl.

Pan Martin a Intrum

Pan Martin si půjčil od společnosti GE Money Bank. V průběhu let byl ale jeho dluh prodán společnosti Intrum Czech. Ta nechala pana Martina podepsat dohodu o uznání dluhu s rozhodčí smlouvou. Rozhodce pak vydal rozhodčí nález a na pana…

Pan Jiří a mafie

Obchodní společník pana Jiřího udělal velké dluhy, které ale musel platit i pan Jiří. Aby mohl všechno splácet, odjel pan Jiří pracovat do Anglie. Po návratu v ČR na něj ale čekalo 8 exekucí.

Paní Kateřina a BNP Paribas

Paní Kateřina si půjčila od společnosti Cetelem (později BNP Paribas). Paní Kateřina se dostala do problémů se splácením, a protože měla ve smlouvě rozhodčí doložku, vydal rozhodce rozhodčí nález a byla na ni nařízena eekuce.

Pan Mirek a Komerční banka

Pan Mirek si půjčil od Komerční banky. Kvůli složité životní situaci měl problémy se splácením. Komerční banka měla ve smlouvě rozhodčí doložku, takže dala případ rozhodci, ten vydal rozhodčí nález a byla nařízena exekuce.