JE I VAŠE EXEKUCE PROTIPRÁVNÍ?

Vyplněním formuláře se zdarma a nezávazně dozvíte, zda je možné zastavit i vaši exekuci

Jaká firma na vás podala exekuci?

Máte na vašem exekučním příkazu slovo “rozhodce" nebo “rozhodčí nález"?

Běží stále vaše exekuce?

Vaše jméno a příjmení:
Váš e-mail
Váš telefon:
Přečetl jsem si a souhlasím s podmínkami:
Prima Aktuálně Deník.cz Idnes Lidovky Ekonom Měšec

ZASTAVENÉ EXEKUCE

Přečtěte si příběhy lidí, kterým jsme už úspěšně zastavili jejich exekuci

PROFI CREDIT


Paní Jitka měla exekuci od společnosti PROFI CREDIT. Tato exekuce byla protiprávní, protože byla nařízena na základě neplatného rozhodčího nálezu. Exekuci paní Jitky jsme úspěšně zastavili. Náklady na zastavení této protiprávní exekuce musel zaplatit PROFI CREDIT.

Rozhodnutí o zastavení exekuce

Komerční Banka


Pan Jindřich měl exekuci od Komerční banky v celkové výši přesahující 381 000 Kč. Panu Jindřichovi jsme exekuci zastavili (bod I.) a navíc bylo nařízeno, aby katastrální úřad smazal jakékoliv poznámky...

Rozhodnutí o zastavení exekuce

Intrum Justitia


Pan Zdeněk se na nás obrátil s exekucí od společnosti Intrum Justitia. Tuto exekuci se podařilo zastavit a zároveň soud přikázal společnosti Intrum Justitia, ať zaplatí advokáta pana Zdeňka, který mu se zastavením exekuce pomohl.

Rozhodnutí o zastavení exekuce

Essox


Společnost Essox vedla proti paní Kateřině protiprávní exekuci, kterou jsme jí nejen zastavili (bod I.), ale zároveň bylo nařízeno, aby jí exekutor vrátil téměř 9 000 Kč (bod IV.). Oprávněný (Essox) musel nejen zaplatit advokáta paní Kateřiny...

Rozhodnutí o zastavení exekuce

Cetelem


Paní Ludmila měla od Cetelemu exekuci převyšující 60 000 Kč. Tuto protiprávní exekuci jsme paní Ludmile nejen zastavili (bod I.), ale zároveň bylo nařízeno, aby oprávněný (Cetelem) zaplatil jejího advokáta (bod II.).

Rozhodnutí o zastavení exekuce

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Než nás kontaktujete s dotazy, pročtěte si prosím odpovědi na nejčastější otázky

O co jde?
Co znamená zastavení exekuce?
Jak poznat rozhodčí doložku?
Co je to rozhodčí nález?
Jak poznat exekuci, kterou je možné zastavit?
Jak probíhá zastavení exekuce?
Kolik stojí zastavení exekuce?
Co dělat po zastavení exekuce?
Kdo jsme?

Jaká firma na vás podala exekuci?

Pokud si již nevzpomínáte, jaká společnost vás dostala do exekuce, stačí vzít jakýkoliv exekuční příkaz či usnesení o nařízení exekuce a pročíst první odstavec. Společnost, která na vás dala exekuci, je zde označována jako oprávněný nebo oprávněná.

Mnoho protiprávních exekucí vedou např. společnosti ESSOX, Home Credit (AB 4 B.V., AB 5 B.V., PPF B2 B.V., PPF B1 B.V.), CETELEM (BNP Paribas Personal Finance), Komerční banka, PROFI CREDIT Czech, Profidebt (Intrum Justitia Czech), Finpomoc a mnoho dalších. .

V některých případech se může stát, že na vás exekuci podala úplně jiná společnost, než od které jste si původně vzali půjčku. I v takovém případě vám můžeme pomoci, ale budeme potřebovat vidět i vaši původní smlouvu o půjčce či úvěru.

Na těchto praktických ukázkách můžete nalézt místa, kde je nejčastěji uvedeno jméno firmy (oprávněný), která na vás podala exekuci.

Příklad č. 1: Home Credit

Home credit

Příklad č. 2: CETELEM

Cetelem

Příklad č. 3: PROFI CREDIT Czech

Profi Credit

Příklad č. 4: PPF B2 B.V. (původně Home Credit)

PPF B2 B.V.

Pozor! Exekutor je pouhým vykonavatelem exekuce, takže jeho jméno či jméno exekutorského úřadu nám k vyhodnocení bohužel nestačí.

Máte někde na vašem exekučním příkazu slovo „rozhodce“ nebo „rozhodčí nález“?

Tato informace je pro vyhodnocení vaší exekuce velice důležitá, protože dokážeme zastavovat pouze exekuce, které byly nařízeny na základě rozhodčího nálezu..

Vše potřebné většinou naleznete hned v prvním odstavci na jakémkoliv exekučním příkazu či usnesení o nařízení exekuce, jak ukazují následující příklady.

Kde najít nález Kde najít nález

Pokud si nejste jisti, na základě čeho byla vaše exekuce nařízena, pošlete nám fotku či sken vašeho exekučního příkazu na náš email info@exekutormasmulu.cz a my vaši exekuci vyhodnotíme za vás.